Stavební pozemek nedaleko Náchoda – Dolní Radechová

Sháníte pozemek pro výstavbu svého vysněného domu? Jistě Vás zaujme tento pozemek o rozloze 2591m2 nedaleko Náchoda – v Dolní Radechové.

Cena

3 497 000 Kč

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice

-

Podlahová plocha

2591 m2

Stavební pozemek nedaleko Náchoda – Dolní Radechová

Sháníte pozemek pro výstavbu svého vysněného domu? Jistě Vás zaujme tento pozemek o rozloze 2591m2 nedaleko Náchoda - v Dolní Radechové.

Ráda bych Vám nabídla k prodeji tento stavební pozemek o rozloze 2591m2 v obci Dolní Radechová u Náchoda. Pozemek se nachází na kraji obce, na klidném místě obklopeném přírodou. Z celkové výměry 2591m2 je 1507m2 naprostá rovina. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci. Přes pozemek protéká malý potok.

 

Pozemek je určen pro bydlení v rodinných domech venkovského charakteru doplněné využitím hospodářských objektů. Je zde možné postavit rodinný dům s jedním nadzemním podlažím s možností využitého podkroví a přilehlé hospodářské stavby.

Vodovodní řad, dešťová a splašková kanalizace i elektřina se nachází v silnici vedoucí kolem pozemku. Plynová přípojka je také k dispozici. Parcelní číslo 2079, v katastrálním území Dolní Radechová.

 

Obec Dolní Radechová se nachází v podkrkonoší, v úzkém údolí pouhé 3 km od okresního města Náchod. 8 km vzdálená jsou města Česká Skalice, Červený Kostelec a Hronov. Dolní Radechová disponuje dostatečnou občanskou vybaveností pro pohodový rodinný život. Nachází se zde škola i školka, obchod i několik restaurací. K využití se nabízí místní sportovní středisko s tenisovými kurty a fotbalové hřiště. Obec pořádá různé kulturní akce a Vaše děti mohou navštěvovat zdejší kroužky. Toto místo je křižovatkou turistických a cykloturistických cest. Kopcovitý terén nabízí krásné vyhlídky do kraje, a je vhodný k celoroční turistice i k zimním sportům.

 

Pozemek je prověřen a je k němu zpracována kompletní analýza.

 

Nabízíme možnost vyřízení veškeré stavební dokumentace a výstavbu Vašeho vysvěného rodinného domu na klíč. Můžete si vybrat z naší nabídky typových domů a nebo si nechat navrhnout dům přesně podle Vašich představ. https://www.bidli.cz/stavby/

 

Výhodné financování Vám zdarma rádi pomůžeme zajistit.

Pro více informací ohledně pozemku i možnosti výstavby s Bidli mě neváhejte kontaktovat!

Cena

3 497 000 Kč

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice

-

Podlahová plocha

2591 m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.