Kontakty

Ať už vás zaujala nějaká z nabízených nemovitostí, nebo jen potřebujete zkonzultovat případné možnosti, jsem tu pro vás. Zavolejte nebo napište, obratem se ozvu zpět.

+420 775 161 758

Daň z nabytí nemovitých věcí (nemovitostí) se již neplatí a daňové přiznání se nepodává, ke zrušení daně z nabytí nemovitých věcí došlo v roce 2020.

Věcné břemeno je obecně forma zatížení nemovitosti. Věcné břemeno omezuje vlastníka nemovitosti ve prospěch jiné osoby, vlastník nemovitosti je povinen něco strpět, něčeho se zdržet nebo něco konat.

 

Například: věcné břemeno cesty – vlastník pozemku musí strpět jízdu oprávněné osoby přes svůj pozemek.

 

Věcné břemeno inženýrské sítě – toto věcné břemeno zakládá právo třetí osoby na služebném pozemku zřídit nebo přes něj vést energetické, kanalizační či vodovodní nebo jiné vedení, které vlastník musí strpět. Nejčastěji je toto věcné břemeno udělováno ve prospěch energetických společností.

Zprostředkovatelská smlouva přesně definuje podmínky prodeje. Realitní makléř se ve zprostředkovatelské smlouvě zavazuje k provádění odborné činnosti (focení nemovitosti, inzerce na realitních serverech, pravidelné topování, vyhledávání potenciálních zájemců z řad evidovaných poptávajících klientů, komunikace s nimi, domlouvání a provádění prohlídky nemovitosti, zajištění finančních služeb atd.). Tato smlouva je tedy především můj závazek vůči Vám. Následně se touto smlouvou prokazuji zájemcům o vaši nemovitost, jako důkaz, že jsem oprávněna Vaši nemovitost nabízet k prodeji. Tato smlouva ubezpečuje budoucí kupující, že můžou bez obav složit rezervační zálohu na nemovitost a bezpečně a rychle ji koupit.

 

Dle úpravy realitního zákona nelze nemovitost bez této smlouvy inzerovat

Tato lhůta je obvykle 20 – 30 dní. Věcné právo k nemovitosti vzniká až vkladem do katastru nemovitostí se zpětnými účinky ke dni podání návrhu na vklad. Katastrální úřad po podání návrhu na vklad vyznačí danou nemovitost v katastru tzv. plombou, která naznačuje, že na daném listu vlastnictví probíhají změny. Od této doby běží 20 denní lhůta, během které mohou zúčastněné strany podat proti návrhu připomínku. Dříve tedy provedení vklady proběhnout nemůže.

Ze zákona má katastrální úřad na provedení vkladu 30 dnů od podání návrhu. Po uplynutí této lhůty a následném povolení vkladu přechází vlastnická práva na kupujícího a proces převodu nemovitosti je ukončen.    

Ano, i s tím Vám ráda pomůžu. Na základě tzv. dohody o vyhledávání pro Vás budu shánět nemovitost dle Vašich požadavků, případně Vám s celým procesem koupě nemovitosti poradím. Nové nabídky nemovitostí se k Vám budou dostávat přednostně a navíc se k Vám dostanou i „podpultové nabídky“, které nejsou nikde inzerovány. Pro více informací mě prosím kontaktujte a domluvíme veškeré podrobnosti.

Ano, ráda pro Vás zajistím kompletní servis bydlení, a tedy i financování. Ještě před sháněním nového bydlení je vhodné se alespoň informovat o svým možnostech financování. Hypoteční specialista spolupracuje se všemi bankami na trhu, a proto zajistí to nejlepší možné řešení právě pro Vás. Pro více informací mě prosím kontaktujte, ráda Vám poradím.

Taková situace se Vám na první pohled může zdát velmi složitá, ale nebojte, takové situace jsou zcela běžné. Díky kompletnímu servisu bydlení zajistím celý proces tak, aby prodej Vašeho stávajícího bytu hladce navazoval na vyhledání a koupi Vašeho nového bydlení. Vše je ošetřeno smluvně tak, aby byl průběh bezproblémový a Vy jste se nemuseli ničeho obávat. S vyhledáváním nového bydlení Vám navíc maximálně pomůžu. Pro více informací mě prosím kontaktujte, ráda Vám poradím.

Ano, ráda pro Vás zajistím prodej nemovitosti kdekoliv po České republice. Pro více informací mě prosím kontaktujte a domluvíme veškeré podrobnosti. Budu se těšit. Můj kontakt.

Vždy je lepší zadat prodej nebo pronájem své nemovitosti pouze jedné realitní kanceláři. V takovém případě má vybraná realitní kancelář větší možnosti inzerce výhradně zadané nemovitosti. Díky exkluzivitě mohu do zakázky investovat mnohem více peněz a času. Mám tak možnost zaujmout co nejvíce zájemců, a prodat za maximální cenu. Zároveň je celý proces jasný, přehledný a rychlý. O vše se kompletně postarám za Vás a Vy budete dostávat pravidelný report.

 

V případě, že zadáte nemovitost více realitním kancelářím, případného zájemce to spíše odradí. A to proto, že danou nemovitost najde v inzerci několikrát, s různým popisem a často i s různými cenami. Čím více realitních kanceláří nemovitost nabízí, tím spíše bude nabídka vypadat v očích zájemce jako zřejmě neprodejná – právě proto, že ji majitel nabízí v tolika realitních kancelářích. Dostanete se do situace, kdy se realitní makléři předhání v tom, kdo prodá první, což dává zájemcům možnost smlouvat o ceně směrem dolů. A vy tak můžete přijít i o statisíce.

Kvalitní realitní makléř by měl být schopen zajistit obchod takzvaně „na klíč“. Všem svým klientům se snažím v rámci svých možností vyjít maximálně vstříc. V rámci prodeje i koupě nemovitosti pro Vás obstarám služby „se vším všudy“. – více v sekci (kompletní servis bydlení) – odkaz. Šetřím Váš čas i energii a Vy si celý proces obchodu užíváte.

Věřím, že díky kvalitně odvedené práci a správně nastavené cenové a marketingové strategii se Vaše nemovitost za dobu naší spolupráce prodá. Nicméně pokud by se tak nestalo, veškeré náklady s prodeje spojené jdou za mnou a realitní kanceláří. Vás to nestojí vůbec nic.

Pokud jste se rozhodli, že chcete prodat nemovitost velmi rychle, bezpečně a odejít s penězi co možná nejdříve, v tom případě Vám můžeme nabídnout přímý odkup nemovitosti. Na základě osobní schůzky zhodnotíme stav Vaší nemovitosti a její tržní hodnotu. Podle Vašich požadavků dohodneme podmínky výkupu. Se zohledněním stavu a lokality Vám garantujeme až 80% z tržní ceny Vaší nemovitosti.

Z mnoha důvodů je pro majitele výkup za hotové peníze výhodný. Velmi rychle jsme schopni Vám uhradit dohodnutou částku a zároveň zařídíme veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti či uhrazením případných dluhů. Pro více informací mě prosím kontaktujte, ráda Vám poradím.

Zanechte mi zprávu a obratem vás budu kontaktovat zpátky

Při odeslání formuláře souhlasíte ze zpracováním osobních údajů.