Hledáte osobní přístup?

Tak to jste na správné adrese.

Jmenuji se Adéla Galovičová a jako realitní makléřka působím ve Východních Čechách. Práci se snažím vždy odvádět na vysoké úrovni. Pro prodej Vaší nemovitosti zajistím ten nejlepší servis, od přípravy k prodeji, přes profesionální prezentaci, až po samotný prodej s dosažením maximální ceny pro Vás.

Každá nemovitost je něčím jedinečná a mým úkolem je najít pro ni toho správného kupujícího. Zakládám si na osobním přístupu a vzájemné důvěře, a proto se na mě můžete spolehnout.

Reference od klientů

Martin Čepelka
Martin Čepelka
Read More
Dobrý den, chtěl bych napsat referenci na Adélu Galovičovou, se kterou jsem měl čest potkat se při koupi bytu. Jelikož pracuji s lidmi, tak Vím, jak by měla vypadat komunikace a spolupráce v jednom. Jediné co mohu napsat jsou samé klady. I když to nešlo všechno úplně jednoduše a podle plánu, zachovala chladnou hlavu a všechno vykomunikovala a vyřešila. Tímto bych ji dal hodnocení 10/10 a pokud bych ještě někdy něco kupoval, určitě bych se na ní obrátil, ještě jednou děkuji.
Petrlovi
Petrlovi
Read More
Dobrý den, jsme velice rádi, že se nám při prodeji naší nemovitosti mohla věnovat slečna Adélka Galovičová. Ve všech směrech byla velmi profesionální a přitom milá a vstřícná našim požadavkům. Aktivně vytipovala a kontaktovala potencionální klienty, pro které by mohla být koupě naší nemovitosti jako vhodná investice. Bez její pomoci bychom prodej realizovali jen velmi těžko. Slečnu Adélku Galovičovou můžeme každému vřele doporučit a jsme přesvědčeni, že s jejími službami bude stejně spokojen jako jsme byli mi. Tímto bychom jí chtěli dodatečně ještě jednou poděkovat a popřát hodně osobních a pracovních úspěchů. S pozdravem Petrlovi
Sanny Muharem
Sanny Muharem
Read More
Musím poděkovat realitní makléřce Adéle za vstřícný přístup při prodeji mé nemovitosti. Pohotová reakční doba, reprezentativní vystupování a reakce na veškeré mé požadavky jsou u této makléřky samozřejmostí, což na realitním trhu z mých dosavadních zkušeností nebývá zvykem. Makléřka navíc správně dokázala odhadnout ceny na trhu nemovitostí, a tak jsem byl s celým procesem nadmíru spokojený. Adélu vřele doporučím dále! Děkuji.
R. Lohnický
R. Lohnický
Read More
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval slečně Adéle Galovičové za vstřícný a profesionální přístup při realizaci koupě nemovitosti. Velice si cením jejího zájmu a ochoty při mých dotazech. Pokud se v budoucnu rozhodnu využít služeb realitní kanceláře, tak se na ní zcela jistě s důvěrou obrátím.
Helena Dunová
Helena Dunová
Read More
Dobrý den,chtěla bych poděkovat za příjemnou spolupráci s Vaší společností za zprostředkování prodeje bytu. Velké díky patří Adélce, byla velice hodná, příjemná a vstřícná. Kdybych znovu přemýšlela nad prodejem, tak neváhám.Děkuji za příjemnou spolupráci Dunová
Pavel Hajduch
Pavel Hajduch
Read More
Chtěl bych tímto poděkovat Adélce za profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti. I když byli s prodejem komplikace a prodej se prodloužil, Adéla byla schopná vše vykomunikovat na jedničku a se vším si poradit. Byl jsem moc spokojený s homestagingem a mediální prezentací mé nemovitosti. Komunikace byla také naprosto perfektní. Nakonec se nemovitost prodala i za vyšší cenu než jsem původně předpokládal, za což může jedině skvělá prezentace. Můžu jen vřele doporučit. S pozdravem, Pavel Hajduch
Milan Macht
Milan Macht
Read More
Rád bych poděkoval za profesionální přístup realitní makléřce Adéle Galovičové při koupi rodinného domu. Oceňujeme zejména vstřícnost, odbornost a ochotu, se kterou k našim požadavkům přistupovala. Spolupráce byla bezproblémová a rychlá. Jako profesionální makléřku paní Adélu Galovičovou velmi doporučuji.
 Stanislav Brentner a Kateřina Zubajová
Stanislav Brentner a Kateřina Zubajová
Read More
Rád bych poděkoval za spolupráci a pomoc s prodejem nemovitosti v Hynčicích u Broumova. Realitní makléřku Adélu Galovičovou mohu jen doporučit. Je to profesionálka v oboru a přátelský přístup a seriózní jednání jsou u ní samozřejmostí. Vše, na čem jsme se dohodli vždy platilo a všechny mé požadavky byly ihned vyřešeny.
Jana Koubová
Jana Koubová
Read More
Dobrý den, děkujeme Adéle Galovičové za profesionální pomoc s prodejem bytu. Je to makléřka na svém místě, práce je pro ní koníčkem. Umí klientům naslouchat i odborně a rozumně poradit. A její stálý úsměv a klid, vyřeší i lehké komplikace, které občas nastanou. VŘELE DOPORUČUJEME manželé Koubovi
Nejmanovi
Nejmanovi
Read More
Se slečnou Adélou Galovičovou vše proběhlo v pořádku. Realitní makléřku bych doporučil všemi deseti. Byli jsme velmi spokojeni s prezentací nemovitosti, komunikací a také s ochotou, kterou nám slečna Galovičová poskytla. Myslím, že pokud budete mít v týmu tyto lidi, určitě se realitní trh Bidli nezastaví. Vyzdvihl bych taky její spolupráci při odhadu nemovitosti a celkový sympatický projev při vyřizování potřebných dokumentů s právnickou kanceláří. Děkujeme za spolupráci a třeba někdy nashledanou. Nejmanovi
Fiňkovi
Fiňkovi
Read More
Dobrý den, s realitní makléřkou sl. Adélou Galovičovou jsme byli spokojeni a doporučili bychom ji dalším klientům. Jednání probíhala bez zbytečného zdržování. Domlouvání schůzek bylo také rychlé, když jsme potřebovali. Prohlídka bytu proběhla bez problému a sl. Galovičová zmínila vše podstatné. S přátelským pozdravem J.F.
Hlaváč & Blažek s.r.o.
Hlaváč & Blažek s.r.o.
Read More
S Adélou spolupracujeme na našem developerském projektu již rok. Velmi učenlivá sympatická mladá slečna, která hledá způsoby, ne důvody. Snaží se vždy najít průsečík pro obě strany a přitom respektuje naše požadavky.
Previous
Next

Můj team

Svou práci mohu dělat kvalitně jen díky teamu skvělých lidí, na který se mohu ve všem spolehnout.

František Hašek

Fotograf & kameraman

Fanda je za kamerou jako ryba ve vodě. Pro skvělou prezentaci nemovitosti je to ten pravý parťák. Díky naší spolupráci Vaši nemovitost zachytíme v tom nejlepším světle, a to jak na fotce, tak na videu.

Jan Zvolánek

Hypoteční specialista

Honza pomáhá mým klientům s řešením financování nemovitosti. Je to profík, na kterého se mohu spolehnout. Klientům vždy poradí, pomůže a vše pohotově vyřeší. Díky naší spolupráci jde celý obchod hladce a rychle.

Natali Biathová & Barbora Franz

Designérky

Naty a Barča přesně ví, co lidé chtějí. Před nafocením nemovitosti dělají vše pro to, aby prostor působil co nejlépe. Přesunou nábytek, vyšperkují byt či dům do detailu.. 

A nebo nemovitost kompletně vybaví.

FAQ

Často pokládané otázky

Daň z nabytí nemovitých věcí (nemovitostí) se již neplatí a daňové přiznání se nepodává, ke zrušení daně z nabytí nemovitých věcí došlo v roce 2020.

Věcné břemeno je obecně forma zatížení nemovitosti. Věcné břemeno omezuje vlastníka nemovitosti ve prospěch jiné osoby, vlastník nemovitosti je povinen něco strpět, něčeho se zdržet nebo něco konat.

 

Například: věcné břemeno cesty – vlastník pozemku musí strpět jízdu oprávněné osoby přes svůj pozemek.

 

Věcné břemeno inženýrské sítě – toto věcné břemeno zakládá právo třetí osoby na služebném pozemku zřídit nebo přes něj vést energetické, kanalizační či vodovodní nebo jiné vedení, které vlastník musí strpět. Nejčastěji je toto věcné břemeno udělováno ve prospěch energetických společností.

Zprostředkovatelská smlouva přesně definuje podmínky prodeje. Realitní makléř se ve zprostředkovatelské smlouvě zavazuje k provádění odborné činnosti (focení nemovitosti, inzerce na realitních serverech, pravidelné topování, vyhledávání potenciálních zájemců z řad evidovaných poptávajících klientů, komunikace s nimi, domlouvání a provádění prohlídky nemovitosti, zajištění finančních služeb atd.). Tato smlouva je tedy především můj závazek vůči Vám. Následně se touto smlouvou prokazuji zájemcům o vaši nemovitost, jako důkaz, že jsem oprávněna Vaši nemovitost nabízet k prodeji. Tato smlouva ubezpečuje budoucí kupující, že můžou bez obav složit rezervační zálohu na nemovitost a bezpečně a rychle ji koupit.

 

Dle úpravy realitního zákona nelze nemovitost bez této smlouvy inzerovat

Tato lhůta je obvykle 20 – 30 dní. Věcné právo k nemovitosti vzniká až vkladem do katastru nemovitostí se zpětnými účinky ke dni podání návrhu na vklad. Katastrální úřad po podání návrhu na vklad vyznačí danou nemovitost v katastru tzv. plombou, která naznačuje, že na daném listu vlastnictví probíhají změny. Od této doby běží 20 denní lhůta, během které mohou zúčastněné strany podat proti návrhu připomínku. Dříve tedy provedení vklady proběhnout nemůže.

Ze zákona má katastrální úřad na provedení vkladu 30 dnů od podání návrhu. Po uplynutí této lhůty a následném povolení vkladu přechází vlastnická práva na kupujícího a proces převodu nemovitosti je ukončen.    

Ano, i s tím Vám ráda pomůžu. Na základě tzv. dohody o vyhledávání pro Vás budu shánět nemovitost dle Vašich požadavků, případně Vám s celým procesem koupě nemovitosti poradím. Nové nabídky nemovitostí se k Vám budou dostávat přednostně a navíc se k Vám dostanou i „podpultové nabídky“, které nejsou nikde inzerovány. Pro více informací mě prosím kontaktujte a domluvíme veškeré podrobnosti.

Ano, ráda pro Vás zajistím kompletní servis bydlení, a tedy i financování. Ještě před sháněním nového bydlení je vhodné se alespoň informovat o svým možnostech financování. Hypoteční specialista spolupracuje se všemi bankami na trhu, a proto zajistí to nejlepší možné řešení právě pro Vás. Pro více informací mě prosím kontaktujte, ráda Vám poradím.

Taková situace se Vám na první pohled může zdát velmi složitá, ale nebojte, takové situace jsou zcela běžné. Díky kompletnímu servisu bydlení zajistím celý proces tak, aby prodej Vašeho stávajícího bytu hladce navazoval na vyhledání a koupi Vašeho nového bydlení. Vše je ošetřeno smluvně tak, aby byl průběh bezproblémový a Vy jste se nemuseli ničeho obávat. S vyhledáváním nového bydlení Vám navíc maximálně pomůžu. Pro více informací mě prosím kontaktujte, ráda Vám poradím.

Ano, ráda pro Vás zajistím prodej nemovitosti kdekoliv po České republice. Pro více informací mě prosím kontaktujte a domluvíme veškeré podrobnosti. Budu se těšit. Můj kontakt.

Vždy je lepší zadat prodej nebo pronájem své nemovitosti pouze jedné realitní kanceláři. V takovém případě má vybraná realitní kancelář větší možnosti inzerce výhradně zadané nemovitosti. Díky exkluzivitě mohu do zakázky investovat mnohem více peněz a času. Mám tak možnost zaujmout co nejvíce zájemců, a prodat za maximální cenu. Zároveň je celý proces jasný, přehledný a rychlý. O vše se kompletně postarám za Vás a Vy budete dostávat pravidelný report.

 

V případě, že zadáte nemovitost více realitním kancelářím, případného zájemce to spíše odradí. A to proto, že danou nemovitost najde v inzerci několikrát, s různým popisem a často i s různými cenami. Čím více realitních kanceláří nemovitost nabízí, tím spíše bude nabídka vypadat v očích zájemce jako zřejmě neprodejná – právě proto, že ji majitel nabízí v tolika realitních kancelářích. Dostanete se do situace, kdy se realitní makléři předhání v tom, kdo prodá první, což dává zájemcům možnost smlouvat o ceně směrem dolů. A vy tak můžete přijít i o statisíce.

Kvalitní realitní makléř by měl být schopen zajistit obchod takzvaně „na klíč“. Všem svým klientům se snažím v rámci svých možností vyjít maximálně vstříc. V rámci prodeje i koupě nemovitosti pro Vás obstarám služby „se vším všudy“. – více v sekci (kompletní servis bydlení) – odkaz. Šetřím Váš čas i energii a Vy si celý proces obchodu užíváte.

Věřím, že díky kvalitně odvedené práci a správně nastavené cenové a marketingové strategii se Vaše nemovitost za dobu naší spolupráce prodá. Nicméně pokud by se tak nestalo, veškeré náklady s prodeje spojené jdou za mnou a realitní kanceláří. Vás to nestojí vůbec nic.

Pokud jste se rozhodli, že chcete prodat nemovitost velmi rychle, bezpečně a odejít s penězi co možná nejdříve, v tom případě Vám můžeme nabídnout přímý odkup nemovitosti. Na základě osobní schůzky zhodnotíme stav Vaší nemovitosti a její tržní hodnotu. Podle Vašich požadavků dohodneme podmínky výkupu. Se zohledněním stavu a lokality Vám garantujeme až 80% z tržní ceny Vaší nemovitosti.

Z mnoha důvodů je pro majitele výkup za hotové peníze výhodný. Velmi rychle jsme schopni Vám uhradit dohodnutou částku a zároveň zařídíme veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti či uhrazením případných dluhů. Pro více informací mě prosím kontaktujte, ráda Vám poradím.