Rodinný dům – Petříkovice

Hledáte útulné rodinné bydlení, spojení bydlení s podnikáním a nebo investiční příležitost? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Cena

9.950.000 Kč

Typ nemovitosti

Rodinný dům

Dispozice

6+2

Podlahová plocha

235 m2

Rodinný dům – Petříkovice

Hledáte útulné rodinné bydlení, spojení bydlení s podnikáním a nebo investiční příležitost? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Nabízím k prodeji prostorný rodinný dům nacházející se v Petříkovicích, malebné vesnici jen 8km od Trutnova.

Tento dům o dispozici 6+2 Vám poskytne nejen útulný domov, ale nabízí také další možnosti využití. Díky skvělé lokalitě v přírodě a dostupnosti k turistickým atrakcím, je dům aktuálně využíván pod jménem Chalupa pod Studánkou ke krátkodobým pronájmům – rodinné dovolené, oslavy, prodloužené víkendy. A generuje zajímavý měsíční zisk.

Základní dispozice domu:
Přízemí – herna, prádelna, lyžárna a technická místnost. Prostory v přízemí nabízí možnost vybudování menšího wellness.
1. NP – zádveří, prostorný obývací pokoj s krbem, který volně navazuje na jídelnu a kuchyni, ložnice a koupelna se sprchovým koutem.
2. NP – 2 pokoje s přístupem na balkon s hezkým výhledem, pokoj s výhledem do zahrady, velká koupelna s rohovou vanou, samostné wc.

Rodinný dům byl zkolaudován v roce 2001 a disponuje moderními technologiemi, které pomáhají snižovat náklady na energie.

Ohřev vody zajišťují solární panely umístěné na střeše domu, vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo. Dům je napojen na čističku odpadních vod s přepadem do obecní kanalizace. Pitná voda je z vlastní studny.

 

Na pozemku o rozloze 1390m2 se nachází rotunda s kapacitou pro 15 lidí, kde si můžete užít grilování, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli, jak v letních, tak v zimních měsících. K dispozici je také parkoviště pro 6 aut.

Výhodou domu je možnost využití 2 samostatných vchodů do každého patra.

 

Pokud jste milovníky hor a toužíte po klidu a příjemném pobytu v přírodě, tato lokalita je přesně pro vás. Petříkovice jsou oblíbené pro svou blízkost k mnoha turistickým atrakcím a lákadlům, včetně lyžařských areálů a sjezdovek přímo v Petříkovicích (400m od domu) a v Radvanicích, a mnoha turistickým trasám a cyklostezkám.

Lokalita nabízí široký výběre výletů v okolí, jako jsou například Adršpašsko teplické skály, Krkonoše, nebo Zoo DKnL.

 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, výhodné financování Vám rádi pomůžeme zajistit. 

Cena

9.950.000 Kč

Typ nemovitosti

Rodinný dům

Dispozice

6+2

Podlahová plocha

235 m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.