Rodinný dům na polosamotě -Slatina nad Zdobnicí

Přišel čas na vlastní rodinné bydlení? Pokud by Vám vyhovoval dům s velkým pozemkem na polosamotě, je tento dům tím pravým pro Vás!

Cena

6 490 000 Kč

Typ nemovitosti

Rodinný dům

Dispozice

7+kk

Podlahová plocha

300 m2

Rodinný dům na polosamotě -Slatina nad Zdobnicí

Přišel čas na vlastní rodinné bydlení? Pokud by Vám vyhovoval dům s velkým pozemkem na polosamotě, je tento dům tím pravým pro Vás!

Ráda bych Vám nabídla k prodeji tento prostorný rodinný dům. Dům se nachází na pozemku o rozloze 1485m2 na klidném místě, na kraji obce Slatina nad Zdobnicí.  

Dům disponuje dvěma nadzemními podlažími, je kompletně podsklepený a jeho celková podlahová plocha činí 300m2. Dispozičně je dům řešen jako 7+kk.

 

Základní dispozice domu:

1.NP – dispozice 4+kk – vstupní chodba, 2 neprůchozí pokoje, prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, kuchyně s jídelnou, vstup do sklepa a schodiště na půdu.

 

Koupelna a kuchyně prošla kompletní rekonstrukcí před 3 lety – nové podlahy, odpady, elektřina, v koupelně podlahové topení.

 

2.NP – zde se nachází 3 neprůchozí pokoje, WC, + další 2 místnosti, vhodné pro vybudování dalších šatny, vstup do podkroví, kde je možné vybudovat další bydlení.

 

Podzemní podlaží – 2 místnosti na skladování dřeva, kotelna a další dvě místnosti vhodné k využití třeba jako dílna.

 

Dům se vytápí elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva. V domě jsou dva komíny, možnost napojení z obývacího pokoje na krbová kamna. V celém domě jsou plastová okna.

 

Plánuje se pokládka nové střešní krytina, která je již zahrnuta v prodejní ceně domu.

 

Velkou předností tohoto domu je také velká zahrada na kraji obce. Nezastavěné okolní pozemky nelze změnit územním plánem na stavební parcely. A tak Vás tu čeká opravdu klidné bydlení v přírodě s dostatkem soukromí.

 

Na zahradě naleznete prostornou garáž, pergolu s grilem, dětské hřiště a kůlnu. Celý pozemek je oplocený, brána je elektrická.

 

Nabízí se možnost si k tomu přikoupit ještě les v nedalekém Pěčíně.

Ve Slatině nad Zdobnicí je mateřská škola, devítiletá základní škola, pošta, obchod, lékařské středisko, sokol, sportovní areál, autobusová i vlaková zastávka s pravidelnými spoji, což dělá toto místo ideálním místem pro rodinné bydlení.

 

Výhodné financování Vám zdarma rádi pomůžeme zajistit.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat!

Cena

6 490 000 Kč

Typ nemovitosti

Rodinný dům

Dispozice

7+kk

Podlahová plocha

300 m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.