Rodinný dům – Kočí

Cena

3.900.000,- Kč

Typ nemovitosti

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

96 m2

Rodinný dům – Kočí

Nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v obci Kočí, pouhých 5 kilometrů od Chrudimi.

 

Dispozice domu je 3+1 a podlahová plocha necelých 100m2, další prostor Vám poskytne půda, sklep a zděná kůlna. Dům byl postaven přibližně před 70 lety a je převážně v původním stavu. Vytápění je na tuhá paliva a ohřev vody zajistí bojler. Na rovinatém pozemku o velikosti 1052 m2 se nachází zděná kůlna, kterou by bylo vhodné využít i jako zahradní domek, a udírna.

 

Dům je situován v klidné části na okraji obce, v hezkém prostředí v zástavbě převážně novostaveb.

S důrazem na možnosti přizpůsobení podle přání nového majitele vzhledem k původnímu stavu domu, nabízí tato nemovitost široké pole pro realizaci vašich snů.

 

Tato nemovitost představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení, ale zároveň chtějí zůstat v blízkosti města. Poloha kousek od Chrudimi zajišťuje snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Kousek od domu se nachází obchod s potravinami, v obci je také knihovna, restaurace nebo například sportovní spolky.

 

Pro více informací a domluvení prohlídek mě neváhejte kontaktovat. Výhodné financování hypotečním úvěrem Vám v rámci služeb rádi zdarma zajistíme.

Cena

3.900.000,- Kč

Typ nemovitosti

Dispozice

3+1

Podlahová plocha

96 m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.