Rodinný dům k rekonstrukci – Horní Branná

Máte rádi přírodu, hory a zimní sporty či letní turistiku? Sháníte nemovitost k trvalému bydlení či k rekreaci? Ráda bych Vám nabídla tento rodinný dům v započaté rekontrukci nacházející se v Horní Branné – kousek od Vrchlabí, Jilemnice a Špindlerova Mlýna.

Cena

4 150 000 Kč

Typ nemovitosti

Rodinný dům

Dispozice

5+kk

Podlahová plocha

135 m2

Rodinný dům k rekonstrukci – Horní Branná

Máte rádi přírodu, hory a zimní sporty či letní turistiku? Sháníte nemovitost k trvalému bydlení či k rekreaci? Ráda bych Vám nabídla tento rodinný dům v započaté rekontrukci nacházející se v Horní Branné - kousek od Vrchlabí, Jilemnice a Špindlerova Mlýna.

Ráda bych Vám nabídla k prodeji tento rodinný dům v započaté rekonstrukci Horní Branné .

Celková podlahová plocha domu je 135m2 a dispozičně je dům plánován jako 5+kk. Rozloha pozemku je 849m2.

 

Spodní patro domu je ve fázi hrubé stavby, s původními okny. Dům disponuje novou střechou se střešními okny a nově vybudovaným komínem. Podkroví domu prošlo rekonstrukcí a nyní je ve fázi před dokončením.

 

Základní dispozice:

Ve spodním patře se nachází prostor pro šatnu, koupelnu s WC a technickou místností. A dvě prostorné obytné místnosti – ložnice a kuchyně. Dominantou plánované obytné kuchyně jsou krásná nová kachlová kamna se zápecím. V podkroví disponuje dostatkem prostoru pro 3 pokoje.

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod. Kanalizace není v obci zavedena.

Na pozemku se nachází studna.

Ať už sháníte nemovitost k bydlení či k rekreaci a občasnému pronájmu, tento dům a jeho okolí Vaše požadavky určitě splní.

Obec Horní Branná nabízí veškerou občanskou vybavenost – škola, školka, koupaliště, fotbalové hřiště, kluziště, restaurace i krásný zámek a muzeum. Pořádá se tu plno kulturních akcí, jako jsou karnevaly, menší koncerty nebo letní kino a sportovní akce pro děti i dospělé.

Do Vrchlabí autem dorazíte za 5min, do Jilemnice za 7minut a na sjezdovky či za turistikou do Špindlerova Mlýna jen za 19minut.

 

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat!

Výhodné financování Vám rádi pomůžeme zajistit.

Cena

4 150 000 Kč

Typ nemovitosti

Rodinný dům

Dispozice

5+kk

Podlahová plocha

135 m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.