Pozemky pro výrobu a skladování – Solnice

Investiční příležitost v průmyslové zóně Solnice – plochy pro výrobu a skladování.Máte-li zájem o investici v rozvíjející se průmyslové oblasti, máme pro vás skvělou nabídku. Na prodej nabízíme soubor pozemků o celkové rozloze 24 996 m2 v katastrálním území Solnice. Část pozemků je územním plánem vedena jako plocha pro výrobu a skladování – průmyslová zóna.

Cena

550,-/m2

Typ nemovitosti

pozemek - komerční

Dispozice

Podlahová plocha

24.996 m2

Pozemky pro výrobu a skladování – Solnice

Investiční příležitost v průmyslové zóně Solnice - plochy pro výrobu a skladování.Máte-li zájem o investici v rozvíjející se průmyslové oblasti, máme pro vás skvělou nabídku. Na prodej nabízíme soubor pozemků o celkové rozloze 24 996 m2 v katastrálním území Solnice. Část pozemků je územním plánem vedena jako plocha pro výrobu a skladování - průmyslová zóna.

Investiční příležitost v průmyslové zóně Solnice – plochy pro výrobu a skladování.

 

Máte-li zájem o investici v rozvíjející se průmyslové oblasti, máme pro vás skvělou nabídku. Na prodej nabízíme soubor pozemků o celkové rozloze 24 996 m2 v katastrálním území Solnice. Část pozemků je územním plánem vedena jako plocha pro výrobu a skladování – průmyslová zóna.

Jedná se o pozemky parc. č. 5699/1, 5769/1, 5770/1, 5771/1, KÚ Solnice.

 

Lokalita je navržena jako rozšíření již existující průmyslové zóny Solnice – Kvasiny, která je známá svými kvalitními průmyslovými areály.

 

Jedná se o ideální místo pro lehkou a středně těžkou výrobu a skladování, a to nejen díky svému strategickému umístění, ale také kvůli neustálému rozšiřování průmyslových výrobních areálů v této oblasti. Investice do těchto pozemků vám tak může přinést vysoké zhodnocení finančních prostředků.

 

V blízkosti této průmyslové zóny je veškerá infrastruktura.
Solnice je přístupná přes hlavní silniční tepny. Díky blízkosti důležitých silnic a železničních tratí je zajištěna snadná a rychlá dostupnost pro dodávky a distribuci.

 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat!

Cena

550,-/m2

Typ nemovitosti

pozemek - komerční

Dispozice

Podlahová plocha

24.996 m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.