Kompletní 
servis bydlení

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Díky Bidli Vám mohu poskytnou kompletní servis bydlení.  Zařídím pro své klienty vše od financování nemovitosti, přes energie či fotovoltaickou elektrárnu, pojištění, nové kuchyně až po zhodnocení peněz z prodeje nemovitosti. 

Bydlete se vším všudy!

Hypotéky

Každému z klientů při koupi nemovitosti pomáháme i se zajištěním financování. 

Často slyšíme dotaz „Která banka je nejlepší či nejlevnější“? Je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Energie

Jsme Vaším dodavatelem elektřiny a plynu. Našimi spokojenými zákazníky jsou tisíce domácností a firem po celé České republice. Výhodné ceny pomáhají našim klientům lépe optimalizovat své náklady. Vše za Vás zařídí náš specialista.

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách. Pojistíme Vaši novou nemovitost

Fotovoltaické elektrárny

Jsme česká firma, která vznikla jako společný podnik Bidli se skupinou Insight Home, která má dvanáctiletou zkušeností tomto oboru a stovky spokojených klientů. Nabízíme vám fotovoltaické elektrárny na klíč s dotací až 170.000 Kč, kterou Vám garantujeme.

Získejte energetickou nezávislost, záložní zdroj v případě výpadku proudu a buďte šetrní k životnímu prostředí.
Ke každé fotovoltaické elektrárně nabízíme virtuální baterii Bidli POWER.

Stavby

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem. Postavíme Vám dům podle vašich představ. Můžete si také vybrat z nabídky typových staveb v našem katalogu domů včetně individuálních úprav na přání.

Interiéry a kuchyně

Pracujeme s ověřenými dodavateli kvalitního nábytku. Váš domov můžeme doplnit o kuchyně či nábytek naší vlastní výroby. Už nemusíte trávit čas přemýšlením o tom, jestli se sedačka hodí ke kuchyni a jaká zvolit dvířka na skříňky. Stačí zavolat a Bidli design se o vše postará.

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Využijte možnost zhodnocení Vašich peněz v rámci developerských projektů Bidli.