Home & foto 
staging

Když zkombinujeme službu profesionálního fotografa a kameramana s naším týmem zkušených designerů, dostaneme se zase o level výše. Vaše nemovitost bude prezentována tím nejlepším možným způsobem. 

 

Designerky Váš byt či dům připraví tak, aby na první pohled zaujal co nejvíce lidí. Samotná realizace je pro každou nemovitost individuální. 

Homestaging

Pokud je Váš byt či dům prázdný, nezabydlený, pak se můžete těšit na homestaging – dovezeme k Vám designový nábytek a byt kompletně vybavíme. Přiděláme lustr, navrtáme garnyže, poličky a obrazy. To vše u Vás zůstane po celou dobu prohlídek. 

Většina klientů si nedovede představit potenciál daného prostoru. Všechny tyto prvky působí pozitivně na emoce zájemců o koupi. Je důležité, aby se v prodávané nemovitosti cítili příjemně, ideálně „jako doma“.

Fotostaging

Pokud je dům či byt vybavený, můžete se těšit na fotostaging. Jedná se doladění všech detailů, které fotky i video posunou na zcela jinou úroveň – dekorace interiéru, prostření stolu, zapálení svíček, nakoupení živých květin či drobné přesunutí nábytku k dosažení toho nejlepšího výsledku.