Chalupa a rodinný dům – Ruprechtice

Hledáte nemovitost k rodinné rekreaci? Bydlení v krásné krajině? Investiční příležitost? A nebo kombinaci všeho! Ráda bych Vám nabídla tyto 2 nemovitosti v CHKO Broumovsko – v Ruprechticích. Domy jsou připravené k rekonstrukci dle Vašich představ.

Cena

2 200 000 Kč

Typ nemovitosti

Chalupa a rodinný dům

Dispozice

5+1 a více

Podlahová plocha

285m2

Chalupa a rodinný dům – Ruprechtice

Hledáte nemovitost k rodinné rekreaci? Bydlení v krásné krajině? Investiční příležitost? A nebo kombinaci všeho! Ráda bych Vám nabídla tyto 2 nemovitosti v CHKO Broumovsko - v Ruprechticích. Domy jsou připravené k rekonstrukci dle Vašich představ.
rodinný dům k rekonstrukci

Ráda bych Vám nabídla tyto dvě na sebe přímo navazující nemovitosti – chalupu a rodinný dům se zahradou v obci Ruprechtice u Broumova.


Domy se nachází u potoka v klidné části obce v malebné krajině CHKO Broumovska, známé především svými rozsáhlými skalními městy a unikátní církevní a lidovou architekturou.

 

Objekt je tak vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. Každý z domů má své číslo popisné. Domy jsou obyvatelné, je v nich zavedena elektrika, připojení na veřejný vodovod, zcela nový septik a na pozemku je také studna.

 

Obě nemovitosti jsou připraveny k rekonstrukci. Nemovitosti disponují rozsáhlými půdními prostory, které jsou vhodné k přebudování na další bytové jednotky. Jako vhodné se nabízí využití k trvalému bydlení, rekreaci, či využítí části objektu také k pronájmu. 


Nabízíme možnost zpracování projektu rekonstrukce či provedení rekonstrukce na
klíč.

 

Celková výměra pozemků je 960 m2. 

Pro více informací kontaktujte makléřku. Doporučujeme prohlídku.

Rádi Vám pomůžeme s výhodným financováním.

Cena

2 200 000 Kč

Typ nemovitosti

Chalupa a rodinný dům

Dispozice

5+1 a více

Podlahová plocha

285m2

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku.

Další nemovitosti k prodeji

Pokud vás tato nabídka nezaujala, nezoufejte. V nabídce mám stabilně i další alternativy podobného typu.