Prodej nemovitosti na úrovni.

Prodej nemovitosti na úrovni.

Kdo jsem?

Jmenuji se Adéla Galovičová a jako realitní makléřka působím ve Východních Čechách. Práci se snažím vždy odvádět v opravdu vysoké kvalitě. Pro prodej Vaší nemovitosti zajistím ten nejlepší servis, od přípravy k prodeji, přes profesionální prezentaci, až po samotný prodej s dosažením maximální ceny pro Vás.

 

Každá nemovitost je něčím jedinečná a mým úkolem je najít pro ni toho správného kupujícího. Zakládám si na osobním přístupu a vzájemné důvěře, a proto se na mě můžete spolehnout.

Co nabízím?

Základem prodeje je správná prezentace nemovitosti. Spolupráce se mnou vždy zahrnuje kvalitní přípravu Vašeho domu či bytu k prodeji. O dekorace a další úpravy se postará designerka, která ví, jak zaujmout. Profesionální fotograf pořídí ty nejlepší fotky, které osloví na první pohled. Poutavá videoprohlídka zdůrazní všechny přednosti nemovitosti a dané lokality. Vaše nemovitost bude nabízena na všech realitních serverech, a navíc také na sociálních sítích s placenou reklamou. Cílem je oslovit co nejvíce potenciálních kupujících. Kromě toho bude Vaše nemovitost nabízena také interně – naším klientům s předem připraveným financováním. 

 

Následuje bezproblémový prodej se získáním maximální ceny pro Vás. Samozřejmostí je zajištění kompletních právních služeb za pomocí advokátní kanceláře Arrows – specialistů na realitní právo. Nakonec Vám poradíme i se zhodnocením peněz z prodeje

 

Kupujícím pomůžeme s financováním, zajistíme přepis energií, pojištění nemovitosti, nastěhování… Případně i novou kuchyni či vestavěné skříně.

Marketing, který dává smysl

Marketing, který dává smysl

Více informací

Virtuální 3D prohlídka

Virtuální 3D prohlídka

Více informací

To nejlepší z aktuální nabídky

Žhavé nabídky nemovitostí, které si můžete nyní prohlédnout online a rovnou si domluvit prohlídku. Ať už telefonicky, nebo přes messenger vpravo dole.

Jaké nemovitosti už mají nového majitele?

Martin Čepelka
Martin Čepelka
Read More
Dobrý den, chtěl bych napsat referenci na Adélu Galovičovou, se kterou jsem měl čest potkat se při koupi bytu. Jelikož pracuji s lidmi, tak Vím, jak by měla vypadat komunikace a spolupráce v jednom. Jediné co mohu napsat jsou samé klady. I když to nešlo všechno úplně jednoduše a podle plánu, zachovala chladnou hlavu a všechno vykomunikovala a vyřešila. Tímto bych ji dal hodnocení 10/10 a pokud bych ještě někdy něco kupoval, určitě bych se na ní obrátil, ještě jednou děkuji.
Petrlovi
Petrlovi
Read More
Dobrý den, jsme velice rádi, že se nám při prodeji naší nemovitosti mohla věnovat slečna Adélka Galovičová. Ve všech směrech byla velmi profesionální a přitom milá a vstřícná našim požadavkům. Aktivně vytipovala a kontaktovala potencionální klienty, pro které by mohla být koupě naší nemovitosti jako vhodná investice. Bez její pomoci bychom prodej realizovali jen velmi těžko. Slečnu Adélku Galovičovou můžeme každému vřele doporučit a jsme přesvědčeni, že s jejími službami bude stejně spokojen jako jsme byli mi. Tímto bychom jí chtěli dodatečně ještě jednou poděkovat a popřát hodně osobních a pracovních úspěchů. S pozdravem Petrlovi
Sanny Muharem
Sanny Muharem
Read More
Musím poděkovat realitní makléřce Adéle za vstřícný přístup při prodeji mé nemovitosti. Pohotová reakční doba, reprezentativní vystupování a reakce na veškeré mé požadavky jsou u této makléřky samozřejmostí, což na realitním trhu z mých dosavadních zkušeností nebývá zvykem. Makléřka navíc správně dokázala odhadnout ceny na trhu nemovitostí, a tak jsem byl s celým procesem nadmíru spokojený. Adélu vřele doporučím dále! Děkuji.
R. Lohnický
R. Lohnický
Read More
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval slečně Adéle Galovičové za vstřícný a profesionální přístup při realizaci koupě nemovitosti. Velice si cením jejího zájmu a ochoty při mých dotazech. Pokud se v budoucnu rozhodnu využít služeb realitní kanceláře, tak se na ní zcela jistě s důvěrou obrátím.
Helena Dunová
Helena Dunová
Read More
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemnou spolupráci s Vaší společností za zprostředkování prodeje bytu. Velké díky patří Adélce, byla velice hodná, příjemná a vstřícná. Kdybych znovu přemýšlela nad prodejem, tak neváhám. Děkuji za příjemnou spolupráci Dunová
Pavel Hajduch
Pavel Hajduch
Read More
Chtěl bych tímto poděkovat Adélce za profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti. I když byli s prodejem komplikace a prodej se prodloužil, Adéla byla schopná vše vykomunikovat na jedničku a se vším si poradit. Byl jsem moc spokojený s homestagingem a mediální prezentací mé nemovitosti. Komunikace byla také naprosto perfektní. Nakonec se nemovitost prodala i za vyšší cenu než jsem původně předpokládal, za což může jedině skvělá prezentace. Můžu jen vřele doporučit. S pozdravem, Pavel Hajduch
Milan Macht
Milan Macht
Read More
Rád bych poděkoval za profesionální přístup realitní makléřce Adéle Galovičové při koupi rodinného domu. Oceňujeme zejména vstřícnost, odbornost a ochotu, se kterou k našim požadavkům přistupovala. Spolupráce byla bezproblémová a rychlá. Jako profesionální makléřku paní Adélu Galovičovou velmi doporučuji.
 Stanislav Brentner a Kateřina Zubajová
Stanislav Brentner a Kateřina Zubajová
Read More
Rád bych poděkoval za spolupráci a pomoc s prodejem nemovitosti v Hynčicích u Broumova. Realitní makléřku Adélu Galovičovou mohu jen doporučit. Je to profesionálka v oboru a přátelský přístup a seriózní jednání jsou u ní samozřejmostí. Vše, na čem jsme se dohodli vždy platilo a všechny mé požadavky byly ihned vyřešeny.
Jana Koubová
Jana Koubová
Read More
Dobrý den, děkujeme Adéle Galovičové za profesionální pomoc s prodejem bytu. Je to makléřka na svém místě, práce je pro ní koníčkem. Umí klientům naslouchat i odborně a rozumně poradit. A její stálý úsměv a klid, vyřeší i lehké komplikace, které občas nastanou. VŘELE DOPORUČUJEME manželé Koubovi
Nejmanovi
Nejmanovi
Read More
Se slečnou Adélou Galovičovou vše proběhlo v pořádku. Realitní makléřku bych doporučil všemi deseti. Byli jsme velmi spokojeni s prezentací nemovitosti, komunikací a také s ochotou, kterou nám slečna Galovičová poskytla. Myslím, že pokud budete mít v týmu tyto lidi, určitě se realitní trh Bidli nezastaví. Vyzdvihl bych taky její spolupráci při odhadu nemovitosti a celkový sympatický projev při vyřizování potřebných dokumentů s právnickou kanceláří. Děkujeme za spolupráci a třeba někdy nashledanou. Nejmanovi
Fiňkovi
Fiňkovi
Read More
Dobrý den, s realitní makléřkou sl. Adélou Galovičovou jsme byli spokojeni a doporučili bychom ji dalším klientům. Jednání probíhala bez zbytečného zdržování. Domlouvání schůzek bylo také rychlé, když jsme potřebovali. Prohlídka bytu proběhla bez problému a sl. Galovičová zmínila vše podstatné. S přátelským pozdravem J.F.
Hlaváč & Blažek s.r.o.
Hlaváč & Blažek s.r.o.
Read More
S Adélou spolupracujeme na našem developerském projektu již rok. Velmi učenlivá sympatická mladá slečna, která hledá způsoby, ne důvody. Snaží se vždy najít průsečík pro obě strany a přitom respektuje naše požadavky.
Previous
Next